זהו מספר מקשר

דגשים לאריזת הארון

מעבר דירה מהווה תמיד אתגר לא פשוט. לא קל להחליט איזה חפצים ניקח אתנו מהדירה הישנה שלנו לדירה החדשה. כאשר אנחנו עוברים דירה יש הרבה ארונות שאנחנו לא אורזים את התכולה שלהם והרבה תכולה של ארונות שאנחנו בוחרים לתת מתנה לחברים או בני משפחה.
יש גם ארונות בבית שאנחנו אורזים את כל התכולה שלהם כמו ארונות המטבח או ארונות הבגדים. יש הרבה דרכים לארוז ארון כאשר הדבר הכי חשוב שעלינו להקפיד עליו הוא שהאריזה תהיה חסכונית במקום, מסודרת ולא כבדה מאוד. חשוב שנקפיד לארוז את הארון שלנו בצורה שיטתית ומסודרת. זכרו שאחרי המעבר סביר להניח שתהיו עייפים ועצבניים, תרצו להקל על עצמכם מראש ולארוז הכל בצורה נוחה

איך לארוז ארון בצורה שתהיה גם מהירה וגם יעילה? אם אנחנו רוצים לארוז בצורה קלה מאוד ופשוטה כדאי לנו

  • להוציא את כל הדברים מהארון ולהחליט מה אנחנו אורזים ומה אנחנו זורקים.
  • לארוז כל תא בארון בארגז נפרד.
  • לא להעמיס יתר על המידה את הארגזים בחפצים.
  • לוודא שארזנו חפצים שבירים או חשובים בצורה זהירה וריפדנו היטב.

כאשר אנחנו אורזים את ארון הבגדים שלנו חשוב שנארוז את כל פריטי הלבוש בצורה הגיונית. למשל לארוז את בגדי החורף בנפרד, את בגדי הקיץ בנפרד ובארגז נוסף לארוז את הבגדים של עונות המעבר. חשוב גם שנארוז בנפרד את הבגדים התחתונים שלנו ואת הגרביים

אל תשכחו את המסמכים

לכל אחד מאתנו יש בבית ארון עם מסמכים חשובים כמו תעודות לידה, תעודת נישואין, חשבונות שונים, תעודת בעלות על הרכב והדירה ועוד. כאשר אנחנו אורזים את ארון המסמכים שלנו לקראת מעבר הדירה, חשוב שנבדוק בשבע עיניים אילו מסמכים הם באמת חשובים ואילו כבר לא משמשים אותנו. חשוב שארגז המסמכים יהיה נייד, קומפקטי ושיהיה לנו קל לזהות אותו בין כל שאר הארגזים. חשוב שנוודא שארגז זה סגור בצורה מוחלטת ושהוא מסוגל לשמור על המסמכים שבו גם מפני רטיבות או חום.

חברת ההובלות "אחים לוי הובלות" היא הפתרון הנכון ביותר עבורכם והמענה המתאים לכל מי שאיכות ובטיחות חשובות לו. החברה, שהוקמה עוד בשנות ה – 80, עובדת עם לקוחות פרטיים ועסקיים ומציעה שירות בהתאמה מלאה.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 052-5209108
דילוג לתוכן