זהו מספר מקשר

הובלות למרחקים קצרים

מזל טוב! לאחר חיפושים רבים סוף סוף מצאתם את בית החלומות שלכם. החל מן הרגע בו קיבלתם את האישור על המשכנתא, חתמתם על החוזה עם הקבלן, ועד לרגע בו תוכלו להתרווח בנחת על הספות בבית החדש תאלצו להתמודד עם רשימה ארוכה של משימות ומטלות, אך התוצאה שווה את הקושי.

בין הסידורים השונים תצטרכו לשנות את הכתובת במשרד הפנים, לדווח לשירותי הכבלים והאינטרנט על המעבר לדירה חדשה, לסגור חשבונות פתוחים בנוגע לדירתכם הישנה, למצוא שוכר לבית במקומכם אם אתם מתגוררים בשכירות, לדאוג לשיפוצים קטנים שהבית החדש זקוק להם, להחליט איזה ריהוט עובר איתכם אל מיקומכם החדש, ומה צריך לקנות חדש, לסדר ולארוז את כל החפצים של כל בני הבית, וגם לדאוג לשירותי הובלה ליום המעבר.

אם אתם עוברים לבית חדש באותה העיר, או בעיר שכנה, אתם זקוקים לשירותי הובלות למרחקים קצרים. אספנו בעבורכם את כל המידע לו אתם זקוקים על שירותי ההובלה, אז קחו נשימה עמוקה ובואו נתחיל

היתרונות של הובלות למרחקים קצרים

לשירותי הובלות למרחקים קצרים מספר יתרונות:
מחירם של שירותי הובלה נקבע על פי כמות הציוד שעל המובילים להעביר, כמות אנשי הצוות שעל החברה לשריין ביום ההעברה, וגם שימוש בשירותים הנלווים שמציעה חברת ההובלות כמו שירותי אריזה או ניקיון.

פרמטר חשוב נוסף אשר משפיע על מחיר ההובלה הוא המרחק. חברת ההובלות עושה חישוב על פי המרחק כמה זמן היא צריכה להעמיד לרשותכם את אנשי הצוות, וכמובן כמה דלק עשוי להתבזבז בעת ההובלה. החדשות הטובות הן, כי מאחר ואתם זקוקים לשירותי הובלות למרחקים קצרים, מחיר ההובלה שלכם יוזל משמעותית

על מה יש להקפיד כאשר מזמינים הובלה קצרה?

פרמטרים חשובים נוספים שיש להקפיד עליהם כאשר מזמינים שירותי הובלות למרחקים קצרים הם:

  • חשוב מאוד להקפיד ולבחור בחברת הובלות אמינה ומקצועית, אשר מאחוריה שורה של המלצות מלקוחות מרוצים.
  • שנית, הקפידו לבצע סקר שוק בין החברות השונות, ולבחור בחברה, אשר מעניקה לכם יותר בעבור הכסף אותו אתם משקיעים.

חברת אחים לוי הובלות בעלת ניסיון של עשורים בתחום ההובלות בצפון ובחיפה. אם אתם מעוניינים בצוות של מקצוענים שיבצע עבורכם שירותי הובלה קצרים וארוכים, הגעתם למקום הנכון: הובלות באדיבות, ביעילות, במקצוענות ובמחירים לכל כיס.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 052-5209108
דילוג לתוכן