זהו מספר מקשר

ביטוח הובלות

נזק הנגרם בשעת מעבר דירה - מה עושים?!

הובלות מכל הסוגים, וגם הובלות קטנות כרוכות בסיכונים רבים, החל מפגיעה בציוד המועבר ועד לאובדנו או גניבתו. הפתרון לכל הסכנות הכרוכות בהובלות הוא ביטוח. עם זאת, כדי להימנע מתקלות חמורות, חשוב לדעת למי לפנות במקרה של תקלה

ביטוח הובלות פרטי

אנשים המבטחים את תכולת ביתם נהנים לעיתים גם מסעיף המבטיח כיסוי גם לתקלות הנגרמות בשעת שינוע. עם זאת, חשוב לדעת שהביטוח במקרים אלו כולל גם השתתפות עצמית של המבוטח.

כדי שיהיה ברור מי, חשוב ביותר לעגן את נושא הביטוח הפרטי בחוזה שנחתם עם חברת הובלות , על מה משלמים ושסכום ההשתתפות העצמי ימוין כבר בחוזה. במצב שבו חשבתם על הנושאים הללו וחתמתם מראש על הסכם, לא תהיה לכם בעיה לאתר את הגוף שישלם בגין הנזק שנגרם בהובלה.

ביטוח הובלות של חברת ההובלות

במרבית המקרים, חברת ההובלות מבטחת את עבודתה בחברות ביטוח, והיא מספקת כיסוי ביטוחי ללקוחותיה. חוזה ההובלה שנחתם בין הלקוח לבין חברת הובלות קובע את סכום הביטוח ולמי פונים בשעת צרה.

התייחסו ברצינות רבה לסעיף סכום הביטוח ותחשבו האם הוא מכסה את הנזק הפוטנציאלי. אם סכום הביטוח הוא עד 10,000 שקלים למשל, אך המחיר של המוצרים המועברים נע סביב ה- 100,000 שקלים אז לא מדובר כאן בכיסוי אמיתי. אם אתם מובילים מוצר יקר, רגיש וקשה להעברה, חשוב במיוחד לדאוג לכיסוי הביטוחי הראוי.

היזהרו מעבודה עם חברות הובלות בלתי מורשות

פוליסת ביטוח הולמת לחברה מצריכה מספר עסק, ולכן נותני שירות שעובדים ללא רישיון עסק לא יכולים למעשה לבטח את החפצים שמעבירים. מעבר לזאת, הם לא נותנים שום אסמכתא ללקוחותיהם אודות הקשר איתם, ולכן במקרה של תקלה לא יהיה ללקוח למי לפנות. מכל הסיבות הללו הימנעו מעבודה עם חברות הובלות לא מורשות, משום שבמקרה ויגרם נזק או שמה תחשדו בגניבה, לא תוכלו אפילו לפנות למשטרה עם המידע הזה. במובן זה שירותי הובלה לא מורשים עלולים לעלות ביוקר

הביטוח חשוב במיוחד עבור הובלת משרדים משום שבהובלות אלו מעבירים מחשבים, כספות וציוד בעל ערך רב. אובדנו של הציוד, או אפילו גרימת נזק לציוד, עלולים להוביל לפגיעה חמורה בעסקים וברווחים של אותו משרד. מסיבה זו חשוב ביותר למצוא חברת הובלות בעלת התמחות מיוחדת בהובלת משרדים.
חברת אחים לוי הובלות מבטחת את עבודתה עד לסכום של 50,000 דולר, ולכן עם השירות שלנו אתם יכולים להיות רגועים יותר. המקצועיות שלנו מגנה עליכם מפני תקלות, אך מה שלא נוכל למנוע נוכל להשלים בזכות ביטוח אמין.

צרו קשר, או מלאו מחירון הובלות וקבלו הצעה

טופס הצעת מחיר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 052-5209108
דילוג לתוכן