זהו מספר מקשר

מחסנים לאחסון תכולת דירה : איך מאחסנים בגדים נכון?

לעיתים אנו זקוקים לאחסון של תכולת דירה לתקופות מסויימות. יש מקרים שמדובר בתקופה קצרה עד למועד סיום בניית המבנה החדש, שאליו נעבור, ויש מקרים שזקוקים לאחסון לטווח ארוך עקב נסיעה לחו"ל וכדומה.

אחסון חפצים ובמיוחד בגדים מצריך טיפול ראוי, כדי לשמור עליהם כמו שצריך בתקופת האחסנה

הכנת בגדים לאחסון

בגדים וחפצים שונים מבד מחייבים טיפול ואריזה טובים על מנת למנוע מעש לאכול את הבד וממזיקים אחרים. להלן מספר הנחיות בכל הנוגע לאריזה ואחסון של בגדים:

  • לא לארוז בגדים בניילונים – על מנת לשמור על הבגדים לא ממומלץ לארוז את אותם בניילונים, כדי למנוע מצב של עובש. יש למיין את הבגדים השונים לפי סוגים ולהקצות קרטון לכל סוג. כך יש לארוז בגדים תחתונים בקרטון נפרד, בגדי תינוקות בקרטון נפרד, בגדי ילדים בקרטון נפרד ומומלץ לעשות חלוקה פנימית של מכנסיים בנפרד, סוודרים בנפרד וכיוצא בזאת.
  • חומרים נגד עש – בכל קרטון שבו אורזים בגדים לאחסנה יש להכניס גולות לקטילת עש וחרקים אחרים, העלולים לאכול את הבד. יש לסגור את הקרטונים היטב ולרשום על כל אחד מהם את התכולה.
  • שמלות וחליפות – למי שיש בבית שמלות או חליפות שאסור לקמט אותם יש להתכונן באופן הבא: ניתן להשיג קרטונים מיוחדים וגבוהים המיועדים לאחסון של פריטים אלה על ידי קולבים. בתוך קרטון האריזה יש מוט, המחוזק לדפנות ועליו תולים את השמלות והחליפות ממש כפי שהם תלויים בארון בבית

בצורה זו יישמרו הבגדים הללו באופן אופטימאלי ולא יגרמו להם נזקים כתוצאה מקימוט או דחיסה. חשוב לרשום על אריזות אלה את כיוון העמדתם כדי למנוע נפילת הבגדים מהקולבים בעת ההובלה והאחסנה.
בכל מקרה של אריזת בגדים לקראת השכרת מחסן לתכולת דירה יש לרשום על האריזות השונות את תכולתן באופן כללי ובאריזות המיוחדות יש לרשום את התכולה באופן פרטני.

מחסני אחסון אחים לוי הובלות

אחים לוי הובלות מספקת שירותי הובלות, אריזה ואחסון מקצועיות, ומשרתת לקוחות פרטיים ועסקיים רבים. בחברתנו מקפידים על תחזוקה שוטפת של המחסנים, ואתם מקבלים מחסני אחסון נקיים ובטוחים מפני פריצות או רטיבות ופגעי מזג אוויר אחרים. במקום נעשות פעולות הדברה נגד מזיקים שונים להבטיח את שלמות התכולה שלכם, ובמיוחד את אחסנת הבגדים ומוצרי בד אחרים.
במחסנים לאחסון תכולת דירה שלנו  קיימת אבטחה ושמירה, כולל חיבור לחברת שמירה מקצועית. אנו מזמינים אתכם לבקר במחסנים טרם הבחירה כדי להתרשם בשטח מהמקצועיות, ולעשות שימוש בהובלות החברה באזור חיפה, הצפון וכל הארץ.

יתרונות השכרת מחסנים לאחסון תכולת דירה וכו... בשילוב הובלה

אם אתם עוברים דירה, ייתכן שתזדקקו להשכרת מחסן לתכולת דירה  לתקופה מסוימת. בחירת חברת הובלה המציעה גם שירותי אחסנה יכולה להיות פתרון יעיל וחסכוני.

להלן כמה מהיתרונות העיקריים של שירותי הובלה ואחסנה מאותה חברה:

נוחות:  כאשר אתם בוחרים חברה אחת המספקת את שני השירותים, אתם יכולים לתאם את ההובלה והאחסנה מראש, ולחסוך זמן ומאמץ.
יעילות: חברת הובלה המציעה גם שירותי אחסנה יכולה לנצל את הזמן והמשאבים שלה בצורה יעילה יותר, ולספק לכם שירות במחירים אטרקטיביים יותר.
בטיחות: חברת הובלה מקצועית מציעה שירותי אחסנה בתנאי בטיחות גבוהים, המגנים על החפצים שלכם מפני נזק.

בנוסף, חברת הובלה המציעה גם שירותי אחסנה יכולה להציע לכם מגוון אפשרויות אחסון, בהתאם לצרכים שלכם. לדוגמה, אם אתם זקוקים לשירותי אחסון לטווח ארוך, החברה יכולה להציע לכם מחסני אחסון  בגדלים שונים, המאובטחים וממוזגים.

אם אתם עוברים דירה ומתכננים לאחסן את תכולת הדירה שלכם לתקופה מסוימת, כדאי לכם לשקול לשכור את שירותיה של חברת הובלה המציעה גם שירותי אחסנה. זה יכול לחסוך לכם זמן, כסף וטרחה.

חברת ההובלות "אחים לוי הובלות" היא הפתרון הנכון ביותר עבורכם והמענה המתאים לכל מי שאיכות ובטיחות חשובות לו. החברה, שהוקמה עוד בשנות ה – 80, עובדת עם לקוחות פרטיים ועסקיים ומציעה שירות בהתאמה מלאה.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 052-5209108
דילוג לתוכן