זהו מספר מקשר

שירותי מנוף בצפון

מעבר דירה יכול להיות מעבר הרבה יותר פשוט אם רק משתמשים בכלים הנכונים. זו תקופה לא פשוטה עבור כל משפחה, זוג צעיר וסטודנטים שצריכים להתמודד עם העתקת מקום מגוריהם, עם תכולת דירה שיקרה ללבנו. חברת הובלות יכולה לספק שירותים בטוחים ואיכותיים יותר שיסירו הרבה דאגות מלבכם בכל הוגע למעבר הרהיטים אם כי ניסיון ומקצועיות החברה לא מספקים. בעידן בו הבנייה הרוויה תופסת שטחים רבים יותר מידי שנה, הובלת דירות לקומות הגבוהות לא אפשריות בלי שירותי מנוף כאשר כל הובלה אחרת עלולה להיות מסוכנת. אנחנו באחים לוי הובלות מציעים לכם ליהנות מההובלה הכי מקצועית שיש שכוללת הובלת מנוף מקצועית.

שירותי מנוף
שירותי מנוף מקצועיים

שירותי המנוף שמציבות רף חדש של מקצועיות

  • באמצעות שימוש במנוף בהובלת דירה ניתן לקצר משמעותית את הזמנים. במצבים בהם ההובלה מתבצעת לדירות בקומה הראשונה או קומת קרקע ההבדלים פחותים יותר, אך בימינו ישנם בניינים בגובה של 20 ו-30 קומות גם לא באזורי משרדים אלא שכונות מגורים. הובלה לדירה גבוהה כזו עלולה להיות ארוכה ביותר כיוון שהסבלים צריכים להתמודד עם גרמי מדרגות רבים.
  • יחד עם העובדה שעלייה בגרם מדרגות עלולה להיות מסוכנת עם רהיטים כמו מקרר, חלקי ארונות וגם ציוד שביר שעלול להיפגע בגל למעידות, לא כל דבר אפשר להרים באמצעות הידיים. כלי נגינה גדולים כמו צ'לו או פסנתר יכולים להיות משימה מאוד מורכבת עד כי בלתי אפשרית בגרמני מדרגות ישנים. חבטות רבות עלולות לשבור או לשרוט אותן דבר שיוביל לנזק כספי גבוה מאוד.
  • אמנם ישנן מעליות בבניינים בעלי קומות גבוהות אך לא תמיד מעלית זו יכולה לשמש למשא. בלי שירותי מנוף ישנם חלקי ריהוט ומוצרים מסוימים שלא יוכלו להיכנס במעלית שמשמשת למגורים ובמקרים רבים השימוש גם אסור. ישנן ועדי בתים שמתירים להשתמש במעליות אלו לצורכי הובלה ובאזורים משרדיים כמעט תמיד ישנה מעלית שירות גדולה יותר. בבניין שכונתי בן 8 קומות בוודאי שטח המעלית לא תספיק לצורכי ההובלה.

מעבר בטוח עם הובלות מנוף של האחים לוי

כשחברת הובלות מבטיחה לכם הובלה בטוחה, חשוב מאוד לבדוק עד לפרטים הכי קטנים. הובלות המנוף שלנו באחים לוי הובלות ישמרו על הציוד שלכם בצורה המקצועית ביותר. הובלות קצרות וחסכוניות בזכות שימוש מקצועי ומנוסה יהפכו את כל חווית המעבר שלכם להרבה יותר מוצלחת. לנו יש צוות מנוסה שיגרום לכם לעבור את כל שלבי ההובלה בלי דאגות וסיכונים. אחרי שנים של ניסיון, מפעילי מנוף מנוסים ומנוף איכותי שעומד בכל התקנים המחמירים ביותר, ההובלה הופכת להיות משחק ילדים.

אנחנו באחים לוי הובלות מציעים לכם ליהנות מעולם חדש של הובלות. שירותי מנוף מקצועיים בקריות והסביבה, ייעוץ מלא לאורך כל תקופת המעבר ושירותים כוללים מהאריזה ועד הפירוק וההרכבה, אנחנו תמיד כאן בשבילכם. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 052-5209108
דילוג לתוכן