זהו מספר מקשר

שירותי מנוף

כל אחד אשר עבר דירה בחייו מכיר את התהליך והתכנון המורכב לקראת יום המעבר, כאשר אנו עוברים דירה אנו נדרשים להעביר באופן פיזי חפצים ורהיטים רבים. היום אנשים רבים מתגוררים או עוברים לגור בדירות אשר ממוקמות בבניינים רבי קומות. העברה אל או מדירות מהסוג הזה יכול מורכב יותר, שכן בכל בית ניתן למצוא רהיטים גדולים שהעברתם יכולה להקשות על תהליך המעבר. כדי לפתור בעיה זו חברות הובלות רבות התחילו להציע שירותי מנוף, באמצעותם כל מעבר הופך ליעיל וקל יותר.

הובלות בכרמיאל
שירותי מנוף מקצועיים

מה הם שירותי מנוף?

1
ייעול מקסימלי בתהליך ההעברה

העברת רהיטים ומטען כבד כרוכה לעיתים בעבודה פיזית קשה, במיוחד כאשר מדובר בהובלות לדירות בבניינים רבי קומות. כדי לייעל ולהקל על תהליך ההובלה וההעברה אנשים רבים בוחרים בחברה אשר מציעה שירותי מנוף. באמצעות מנוף ניתן להוריד או להעלות כל סוג של רהיט בקלות רבה, במהירות וכמעט ללא מאמץ. את הרהיטים ניתן להרים או להוריד דרך חלון גדול או מרפסת של הדירה. כך ניתן להעביר את כל הרהיטים, גם את הגדולים יותר ואין צורך למכור או להשאיר אותם בדירה הישנה.

2
מי רשאי להפעיל מנוף?

הפעלת מנוף היא אינה פעולה פשוטה, כדי לעשות זאת יש לעבור הכשרות מתאימות בהתאם להנחיות משרדי הממשלה. חשוב לוודא כאשר אתם יוצרים קשר עם חברת הובלות ומעוניינים בשירותי מנוף, האם עובדי החברה מחזיקים באישורים המתאימים להפעלת מנוף. הפעלת מכונה עוצמתית כמו מנוף מצריכה גם ידע רב בנושא הבטיחות, כחלק מן ההכשרה עוברים מפעילי מנוף תדריכי בטיחות נרחבים על מנת לעשות את העבודה על הצד הטוב והבטוח ביותר.

3
האם יש צורך לבטח הובלות מנוף?

חברות הובלות רבות מבצעות עבודות הובלות מידי יום, אך כמו בכל מקצוע גם בתחום ההובלות טעויות אנוש או תאונות עשויות להתרחש. אם אתם מעבירים רכוש אשר ערכו גבוה ואתם חוששים לשלמותו לאחר תהליך ההובלה כדאי לכם לבטח את ההובלה. היום חברות הובלה רבות מציעות ביטוחים לתהליך ההובלה, וכך ניתן לבטח את ההובלה דרך חברת ההובלה עצמה. נוסף לכך, ניתן לבחור לבטח את ההובלה באמצעות חברת ביטוח חיצונית. כאשר בוחרים ביטוח יש לברר מספר דברים כמו גודל הפיצויים והפעלת הפוליסה. אנשים אשר יבחרו בביטוח ההובלה יוכלו לעבור תהליך זה מבלי חשש לשלמות הרהיטים או החפצים הערכיים שלהם.

חברת אחים לוי הובלות – חברה מובילה בתחום ההובלות

אם אתם מחפשים חברה מקצועית ואמינה לביצוע הובלות הדירה שלכם, הגעתם למקום הנכון. חברת האחים לוי הינה אחת החברות המובילות בארץ בתחום ההובלות. החברה מציעה שירותי הובלות הכוללים שירותי מנוף בעת הצורך. מומחי ההובלות שלנו ישמחו לעמוד לצידכם ביום הגדול של מעבר הדירה, תוך מתן שירות מקצועי ואישי ברמה הגבוהה ביותר.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 052-5209108
דילוג לתוכן