זהו מספר מקשר

שירותי אריזה

שירות הובלת דירה "קומפלט" כולל בתוכו גם שירותי אריזה, פריקה והרכבה. שירות מקיף זה מבטיח לכם הובלה שקטה ובטוחה הכוללת לא רק הובלה מקצועית אלא גם אריזה נכונה של הציוד, פריקה והרכבה שלו על ידי צוות מיומן. השירות יכול לחסוך לכם בזבוז זמן רב ולהבטיח כי מעבר הדירה יעבור באופן יעיל וחלק, ללא כל דאגה מצדכם. אנו באחים לוי הובלות בעלי ניסיון של שנים בתחום ההובלה והאריזות, השירות שלנו עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצועיות והוא כולל צוות מיומן ואדיב וכן ביטוח מלא על כל התכולה.

שירותי אריזה של כל סוגי הציוד

אנו באחים לוי מתמחים באריזה של כל סוגי הציוד. לא משנה אלו פריטים אתם מתכוונים להעביר, אנו נדאג לבצע אריזה מקצועית, תוך התאמה לכל סוגי הפריטים המיועדים להובלה – בין אם מדובר במוצרי זכוכית, מוצרי פלסטיק, מוצרים מעץ מלא או כלי נגינה, אנו נסביר לכם כיצד אנו מתכוונים להעביר את הציוד שלב אחר שלב בסבלנות ובשקיפות מלאה ולאחר מכן נבצע זאת על הצד הטוב ביותר!.

איך לבחור חברת הובלות

אריזה איכותית בנייר לבן וקרטונים עבים

כל המוצרים שעוברים חייבים להיארז בצורה מקצועית ואישית, כדי להבטיח שהם יועברו בצורה בטוחה וללא כל נזק. אנו נדאג לארוז בצורה בטוחה מוצרי זכוכית כך שלא ישברו, מוצרי עץ שלא יישרטו וכן מוצרי ברזל ומוצרים כבדים אחרים כך שלא יתנו מכות למוצרים אחרים ויגרמו לנזק.

חשוב לציין כי אנו באחים לוי הובלות מבצעים את האריזות שלנו באמצעות ציוד איכותי ויעיל. לדוגמא, אנו מבצעים אריזה באמצעות נייר לבן, זאת בניגוד לאריזה באמצעות נייר עיתון אשר משחיר ואינו סטרילי. כמו כן, את המוצרים המיועדים להעברה אנו מעבירים באמצעות קרטונים עבים בגודל 40X60 הנחשבים לאיכותיים ביותר בשוק.

שירותי אריזה הכוללים פריקה והרכבה

מעבר לשירות האריזה המקצועי שלנו אנו מספקים שירות פירוקה והרכבה עבר מגוון רהיטים וציוד, כגון: ארונות על שלל סוגיהם (הזזה, קיר ועוד), חדרי שינה, דלתות, מזנונים ועוד. הפירוק מתבצע על ידי צוות המובילים המיומן שלנו שידאגו לפריקה נכונה, ללא גרימת נזק לציוד המובל.

שירות למגזר הפרטי והעסקי

עם ניסיון של מעל ל-30 שנה בתחום שירותי ההובלה והאריזה מאחורינו קהל לקוחות גדול מאוד ושבע רצון!. אנו משרתים נאמנה לקוחות הן מהמגזר הפרטי והן מהמגזר עסקי, ביניהם: גני הבהאים בחיפה, עיריית חיפה, ההסתדרות החדשה, תדיראן וכן מפעלים תעשייתיים ומגוון עסקים בתחומים שונים. כשמדובר בביצוע הובלה ואריזה של הציוד היקר לכם אין מקום לקחת סיכון בפניה ל"חאפרים". במידה ואתם רוצים שירותי מקצועי ואמין אתם מוזמנים לפנות ל"אחים לוי" ולהצטרף אל מעגל הלקוחות הגדול שלנו.

זקוקים לשירותי אריזה? עם השירות של אחים לוי הובלות יהיה לכם ראש שקט!
אחים לוי חברה מובילה בתחום ההובלות – עם ניסיון לא מתפשרים
לכל בעיה מוזמנים להתקשר ולהתייעץ איתנו – שיחת ייעוץ חינם!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 052-5209108
דילוג לתוכן