זהו מספר מקשר

שירותי אחסון בחיפה

מחפשים שירותי אחסון בחיפה?
אתם בדיוק באתר של החברה הנכונה.

אחים לוי מספקים שירותי אחסנה בחיפה ובקריות בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיכולים להיות.

 • מחסנים מרווחים ומאובטחים
 • תחזוקה שוטפת
 • נגישות מלאה לתכולה שלכם (ושלכם בלבד)
 • גמישות מלאה בלוחות הזמנים

אז אם אתם צריכים לאחסן תכולת דירה או סחורה ומחפשים להם מקום –
צרו עמנו קשר עוד היום!

שירותי אחסון בקריות

איך בוחרים שירותי אחסון בחיפה?

כשיש צורך לאחסן תכולה ששייכת לכם, ולא משנה אם מדובר בתכולת דירה, תכולת משרד או עסק או בסחורה שצריך לפזר רק במועד מאוחר יותר – חשוב מאוד להיות בטוחים שמאחסנים אותה בתנאים טובים. אחרי הכול – כל אחד היה רוצה להיות בטוח, שבסיום תקופת האחסנה הוא ימצא את הדברים שלו בדיוק באותו מצב בו היו כשהוכנסו למחסן. כשמתגוררים בחיפה ומחפשם שירותי אחסון בחיפה אשר עונים על כל הצרכים האלה, הנה רשימה של פרמטרים שאליהם מומלץ להתייחס:

 • ותק – חברה שיש לה ותק רב בתחום היא, ברוב המקרים, חברה שאפשר לסמוך עליה. אחרי הכול, ותק מעיד על מוניטין, וככל שהחברה פועלת יותר זמן – זה אומר שיש ביקוש דווקא לשירותים שלה.
 • אבטחה 24/7 – הדבר החשוב ביותר עבורכם הוא לדעת שהציוד שלכם נמצא במקום שמור ומאובטח. לכן, כשאתם מחפשים שירותי אבטחה בחיפה חשוב שתוודאו שבמקום מותקנת מערכת אזעקה שמחוברת למוקד ו/או שמוצב במקום מאבטח שמוודא שהמקום יישאר מוגן מפני פורצים ושאר נזקים אפשריים.
 • תחזוקה נאותה – מכיוון שפגעי מזגה אוויר השונים, לרבות שמש קופחת, מים ולחות, יכולים לגרום לציוד נזקים רבים מאוד, חשוב לוודא שהחברה דואגת לבצע תחזוקה כללית של המקום הכוללת ניקיון, איטום וסדר. כמו כן, יש לוודא שבמקום מתבצעת הדברה תקופתית, שכן גם מזיקים שונים בהחלט עלולים להזיק.
 • גמישות בתאריכים – לפעמים חושבים שצריכים שירותי אחסון בחיפה עד תאריך מסוים, ובסופו של בר מתברר שצריך להאריך את התקופה – מכל סיבה שהיא. לכן, חשוב מאוד לעבוד מול חברה שיכולה להיות גמישה בתאריכים, ואם אתם צריכים להאריך את תקופת האחסנה – להמשיך לספק לכם שירות מתאים.
 • המלצות – כדאי מאוד לבחור שירותי אחסון בחיפה שקיבלתם עליהם המלצות מאנשים שאתם יכולים לסמוך עליהם. אם הם היו מרוצים – אין שום סיבה שאתם לא תהיו.
 • מחירים – כמובן שגם המחיר שהחברה רוצה עבור שירותי אחסון בחיפה הוא פרמטר חשוב, אבל כדאי מאוד שהוא לא יהיה הפרמטר הקובע. קודם כל חשוב לוודא שהציוד שלכם יהיה מאוחסן במקום מאובטח שבו הוא יישמר בצורה הטובה ביותר, ורק אחר כך צריך להסתכל על המחיר.
 • שירותים נוספים – כדאי מאוד לבחור חברת אחסנה שמספקת לכם גם שירותים נלווים שאתם צריכים, לרבות שירותי הובלה. אחרי הכול, אתם צריכים חברה שתוביל את הציוד אל המחסן וממנו, וכשאתם עובדים עם חברה אחת – זה הופך את זה להרבה יותר קל.

אחים לוי לשירותכם

אחים לוי מציעה לכם שירותי אחסון בחיפה הכוללים את כל הפרמטרים שהוזכרו לעיל. המחסנים גדולים ומרווחים, מאובטחים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, אנחנו גמישים לגמרי לגבי תקופת האחסנה ומבצעים תחזוקה שוטפת במחסנים כדי לשמור על הציוד בצורה נאותה. המחירים נוחים ואנו מספקים גם שירותי הובלות, ויש לנו לקוחות רבים שישמחו לתת לכם המלצות.

אז אם גם אתם רוצים ליהנות משירותי אחסון בחיפה באמה אחת מעל – צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון או דרך האתר. 
נשמח לעמוד לשירותכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 052-5209108
דילוג לתוכן