זהו מספר מקשר

טיפים לבחירת חברת הובלות

שוק ההובלות הוא אחד השווקים התחרותיים ביותר, הכולל מאות חברות הובלה וגם מובילים חובבניים, המכונים בלשון העם "חאפרים". ההיצע הרב, וגם ריבוי ה"חאפרים" שצצים כפטריות אחרי הגשם בכל קיץ (שהוא העונה ה"חמה" של שירותים אלו), יכולים לבלבל כל אחד ולגרום לנו להיעזר בשירותי של חברת הובלות שבסופו של דבר תגרום לנו יותר נזק מתועלת. אחים לוי הובלות שמחה לעשות לכם קצת סדר בבלגאן ולהגיש לכם טיפים חשובים לבחירה חכמה של חברה ראויה

"הישמרו מפני "חאפרים

הפיתוי לבחור בחברת הובלות חובבנית הוא גדול במיוחד, שכן היא תציע לכם שירותי הובלה במחיר הנמוך בעשרות אחוזים בהשוואה לחברת הובלות מקצועית ומורשית. אלא שמי שחוסך בהווה, דינו בדרך כלל לשלם ביוקר בטווח הארוך. כדי שלא תאלצו להתמודד עם איחורים, אי הגעה או נזקים כבדים לרכוש שלכם שתיקונם יהיה על חשבונכם, כדאי ואף רצוי להישמר מפני אותם חאפרים:

  • הקפידו לבחור בחברה מקצועית ובעלת רישיון. כל מוביל שעובד ללא חשבונית (דהיינו באופן "שחור") ושאינו מוכן לחתום על חוזה עבודה צריך להדליק אצלכם נורת אזהרה.
  • ודאו שלחברת יש פוליסת ביטוח המעניקה כיסוי מלא לא רק על המשאית, אלא גם על תכולתה. פוליסת הביטוח אמנם מייקרת את עלות שירותי ההובלות (ולכן חאפרים, שאין להם פוליסה, יכולים להציע מחירים כה זולים), אולם היא מעניקה לכם שקט נפשי יקר מפז, כי בכל מקרה של נזק או אובדן, אתם תקבלו פיצוי כספי הולם.
  • בדקו את גובה הכיסוי של פוליסת הביטוח וודאו שהוא תואם את שווי הרכוש שלכם

חסכו לעצמכם התרוצצויות מיותרות

כל תהליך מעבר דירה מלווה באינספור סידורים והתרוצצויות. לכן, עשו כל מה שאפשר כדי לחסוך לעצמכם כאבי ראש מיותרים בכל הנוגע להתקשרות עם חברת ההובלה:

  • העדיפו חברה שמספקת גם את כל השירותים המשלימים הנחוצים לכם: אספקת חומרי אריזה, שירותי אריזה ופריקה, פירוק והרכבת רהיטים, הובלות מנוף, שירותי אחסון ועוד. כך, במקום להתקשר עם מספר חברות תקבלו את כל השירותים הנחוצים לכם תחת קורת גג אחת.
  • העדיפו חברה כזו שפועלת באזור הגיאוגרפי שבו אתם גרים / שאליו אתם עוברים, כמו למשל חברת הובלות בחיפה או באזור הצפון. חברה שכזו מכירה את האזור כאת כף ידה, ולכן סביר להניח שלא תאחר או תתעכב ביום המעבר

הימנעו מהפתעות במחיר ביום ההובלה

  • דרשו שנציג חברת ההובלות יגיע לביתכם כדי להעריך את מורכבות ההובלה. מראה עיניים טוב ומדויק יותר מכל הצעת מחיר טלפונית או דרך האינטרנט. רק כך תוכלו להיות בטוחים שלחברת ההובלה יש את כל המידע הדרוש (מספר הרהיטים ומכשירי החשמל הגדולים, מספר מדרגות, גישה למשאית ההובלה וכו') כדי להעניק לכם הצעת מחיר מדויקת.
  • חתמו על חוזה עבודה עם חברת ההובלות, בו תכללו את כל הפרטים הקשורים להובלה: תאריך ושעת הגעת המובילים, גודל משאית ההובלה, מספר הסבלים, פירוט החפצים ועלות הובלתם, פירוט השירותים המיוחדים ועלותם, מאפיינים מיוחדים המשפיעים על המחיר (כמו היעדר מעלית) וכן גובה הכיסוי הביטוחי במקרה של נזק וגובה הפיצוי במקרה של איחור. כשהכול חתום בחוזה מסודר, הסיכוי שחברת ההובלה תפתיע אתכם במחיר שתדרוש בתום ההובלה הוא קטן עד אפסי

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 052-5209108
דילוג לתוכן