זהו מספר מקשר

הובלת רהיטים האחים לוי

כדאי להוביל רהיטים רק עם חברה מקצועית הובלת החפצים בבית היא אולי העניין המרכזי ביותר בעת מעבר דירה. לעתים, אנשים מנסים להוזיל את עלויות ההובלה של חפציהם באמצעות הובלה באופן עצמאי, אך לדבר זה סיכונים רבים: הובלה של רהיטים כבדים בצורה עצמאית עלולה לגרום לפציעות, אדם ללא ידע בהובלות עלול לפגוע ברהיטים שלו בזמן ההובלה וגם לרוב אדם ללא ידע בתחום לא יוכל לבצע את פירוק והרכבת הרהיטים בצורה טובה. אם כן, לעתים עדיף להוציא עוד קצת כסף ובסוף לחסוך עוגמת נפש ובזבוז כספי שייגרמו מהפציעות ומהנזק לריהוט. הדרך הטובה ביותר להובלת רהיטים היא בסופו של דבר הזמנת שירות של חברת הובלות מקצועית.

כל מה שצריך לדעת על הובלת רהיטים

יש כמה דברים שחשוב לדעת לפני שמובילים את הרהיטים בבית:

  • באיזה סוג של שירות הובלות כדאי להשתמש? – אם ההובלה היא של רהיטים בלבד, ניתן להיעזר בשירות של הובלה קטנה. שירות הובלות קטנות בחיפה הוא שונה מהובלה רגילה הן מבחינת נפח העבודה והן מבחינת המחיר. היתרון הגדול של הובלות קטנות לרהיטים הוא קודם כל המחיר שלהן שהוא נמוך בכמה מאות ולעתים אף בכמה אלפי שקלים מהובלה מלאה באמצעות משאית. אך מעבר לכך, יש להובלה קטנה יתרונות נוספים – היא לוקחת פחות זמן ודורשת הרבה פחות התארגנות לעומת הובלה רגילה.

  • איך בוחרים חברת הובלה ואיך עובדות הובלות קטנות? –חשוב לבחור בחברה איכותית שתבצע עבורכם הובלות קטנות בצפון. מומלץ קודם כל לבדוק שלחברה יש כלי רכב המתאימים לביצוע הובלה קטנה, כדי שלא תגבה מכם כסף על שימוש במשאית בגודל מלא. חשוב לבדוק גם שהחברה מאפשרת לכם לחתום מולה על חוזה שיפורטו בו תנאי ההובלה, החל מכמות העובדים, דרך כמות הרהיטים שיועברו ועד לפיצויים שתקבלו אם משהו לא יתנהל כשורה. ההובלה עובדת בצורה כזו שראשית מתקשרים לחברת ההובלה ומסבירים לה בפירוט את הפרטים על ההובלה. לאחר מכן חותמים על חוזה ונותנים למובילים לבצע את ההובלה.

  • איך להיערך להובלת הרהיטים? – כדי להקל על העובדים של חברת ההובלות, חשוב לפנות את כל האזור שמסביב לרהיטים שאמורים לעבור לדירה החדשה. פינוי האזור יאפשר לעוסקים במלאכת ההובלה להעביר את הרהיטים בקלות. בנוסף, מומלץ לבדוק מראש אם יש פגמים כלשהם ברהיטים שלכם, על מנת למנוע עוגמת נפש עתידית. לפני הובלות קטנות בצפון כדאי גם לעבור שוב על פרטי עסקת ההובלה ולבדוק שהעסקה כוללת את העברת כל הרהיטים הרצויים.

הובלת רהיטים רק עם אחים לוי הובלות

אנו באחים לוי הובלות מומחים בביצוע הובלות קטנות בחיפה. אנו מקפידים על מקצועיות רבה ועל שמירה מלאה על הריהוט והחפצים שלכם בעת ההובלה. לחברתנו יש ניסיון עשיר של יותר מ-30 שנים בביצוע כל סוגי ההובלות. אם אתם זקוקים להובלה – הצטרפו כעת למאות הלקוחות המרוצים שלנו.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 052-5209108
דילוג לתוכן