זהו מספר מקשר

הובלות מנוף בחיפה

תחום ההובלות, כמו תחומים רבים אחרים בשוק, שינה את פניו במהלך השנים. אם בעבר די היה בסבלים חזקים על מנת לבצע את מרבית ההובלות, הרי שכיום, עם מגמת הבנייה לגובה שנעשית יותר ויותר פופולארית, גובר גם הביקוש לשירותי מנוף בחיפה
ישנם סוגים שונים של מנופים וסוגים שונים של הובלות מנוף, כאשר הטכניקה והכלים בהם משתמשים נבחרים לפי תנאי השטח, אופי העבודה והמטענים המובלים. כך, למשל, הובלות למבנה בן ארבע קומות שונות מהובלות למבנים בני 12 קומות ויותר. כמו כן, הובלה של מטענים קלים יחסית, שונה מהובלה של מטענים כבדי משקל בני מספר טונות.

שירותי מנוף
שירותי מנוף מקצועיים

חשיבותן של הובלות במנוף

הובלות מנוף מאפשרות ביצוע של עבודות הובלה אשר בעבר לא היה בגדר האפשרי. בנוסף, הן גם הופכות את תהליך ההובלה לבטוח, יעיל ומהיר יותר באופן כללי.

אם בעבר היה דרוש צוות שלם של מובילים, אשר היו צריכים לעבוד שעות ארוכות בביצוע ההעברה, הרי שכיום מנוף חזק המתופעל על ידי איש מקצוע מנוסה יכול, בתוך דקות ספורות להשלים עבודה הובלה, גם של מטענים גדולים וכבדים.

שירותי מנוף בחיפה [ולכל חלקי הארץ] בבטיחות הגבוהה ביותר

בנוסף לחיסכון בזמן, הובלות מסוג זה הן גם בטוחות יותר, הן עבור המובילים והן עבור העוברים ושבים. הן גם בטוחות יותר דווקא עבור מטענים רגישים, משום שההובלה החוצה ופנימה מתבצעת באופן מהיר וחלק, ללא טלטלות מיותרות, ועם סיכון נמוך יותר באופן משמעותי לשריטות או לפגיעות אחרות, מהן קשה מאוד להימנע בהובלה סטנדרטית.

כמו כן, הובלות מנוף מאפשרות פעמים רבות לבצע הובלה של מטענים כגון ריהוט, ללא צורך בשירותי פירוק והרכבה של רהיטים, דבר אשר משמעותו חיסכון נוסף בזמן והפחתת הפוטנציאל לפגיעה בשלמות המבנית של הרהיטים. אחרי הכול, הימנעות מפירוק ומהרכבה מחדש של רהיטים תמיד תהיה עדיפה עבורם, גם על פני פירוק והרכבת רהיטים המתבצעת על ידי נגר מנוסה. כמו כן כשמדובר בהובלות שירותי מנוף בחיפה , בצפון או לכל חלקי הארץ  יש לבחור את החברה האמינה ביותר שמומחית ומיומנת בהובלות מסוג זה עם המלצות וותק רב.

הובלות מנוף בצפון {ובכל חלקי הארץ} - חפצים גדולים ו/או שבירים

אולם הובלות אלו לא משמשות רק לשם הובלה של מטענים שונים למקומות גבוהים או לשם שינוע של חפצים כבדים במיוחד בין אם הצורך הוא להובלת דירה עם מנוף בחיפה או הובלת משרד בחיפה או בצפון   השימוש במנופים אופייני גם במקרים בהם הגישה אל המקום אליו מבקשים לבצע את ההובלה הינו קשה לגישה. כך, למשל, הובלת זוּ יכולה להיות גם הובלה של פריטי ריהוט גדולים, משום שלא ניתן להעבירם בחדר המדרגות. במקרה שכזה, לא ניתן להכניס את הריהוט גם אם הבית הוא בקומה הראשונה. האחים לוי בעלי נסיון של מעל  30 שנה בכל הקשור להובלות דירה עם מנוף בחיפה , כרמיאל, הקריות ואיזור הצפון. מעוניינים בשירותי מנוף בחיפה, כרמיאל , הקריות או הובלות מנוף בצפון? לחצו כאן ליצירת קשר.

מתלבטים? רוצים לקבל מידע נוסף בנושא?
לחברת אחים לוי הובלות מוניטין רב ומוניטין של שירות, אמינות ומצוינות בביצוע הובלות מנוף בחיפה מזה כשלושה עשורים. נשמח לעמוד לשירותכם, ואף להגיע עד אליכם על מנת לספק לכם ייעוץ מקצועי והכוונה לביצוע הובלות בצורה המתאימה ביותר עבורכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 052-5209108
דילוג לתוכן