זהו מספר מקשר

הובלות לעסקים

העסק שלכם מתרחב ואתם מעוניינים לעבור למשרד גדול יותר? החלטת לעבור למיקום טוב יותר? אחים לוי הובלות מספקים שירותי הובלה לעסקים מזה כ-30 שנה, אנו נדאג כי תכולת העסק שלכם תעבור בצורה יעילה ובטוחה!

חשיבות הובלה מקצועית של תכולת העסק

שירות הובלות לעסקים דורש מקצועיות, רגישות והבנה של צרכי הלקוח. מרבית העסקים פועלים מסביב לשעון ולכן חשוב שהמעבר וההובלה תתבצע ביעילות וללא עיכובים ודיחויים. כמו כן, לכל עסק יש ציוד שונה וחשוב להבין היטב את סוגי המוצרים הראשונים, כך שהאריזה וההובלה תבוצע כהלכה וללא גרימת נזק לציוד שיכול להיות בעל ערך רב עבור העסק.

הובלת משרדים בחיפה

מומחים בהובלות עבור עסקים גדולים וקטנים

אצלנו באחים לוי, צוות מובילים מיומן ואדיב המספק מגוון אמצעים ופתרונות הובלה גם למקרים מורכבים יותר. לדוגמא, במקרים ויש צורך להעביר את המשרד לקומה גבוהה בבניין רב קומות אנו נעזרים בעזרת מנוף, כך שהציוד יעבור בנקל ובאופן בטוח. כמו כן, במידה וצריך להעביר ציוד כבד או גדול, כמו חומרי בניין או ריצוף רחב אנו משתמשים במנוף. בפרויקטים גדולים במיוחד כמו העברה של בניין שלם, אנו מבצעים תכנון מקיף בשיתוף הלקוח, הכולל הערכת זמן לביצוע הפרויקט, סדר ההובלה ובדיקת הציוד המועבר, שימוש במספר המשאיות המתאים, מנוף ועוד.

מתייחסים לציוד כאילו היה שלנו!

לעבור כתובת עם עסק זה לא דבר פשוט ולא משנה באיזה סוג עסק מדובר. גם אם מדובר במסעדה או במזנון וגם אם מדובר על סוכנות או חנות ספרים, תמיד יש דברים שיכולים להסתבך. אנו באחים לוי הובלות שומרים על הסדר, אורזים הכול בצורה הכי סבלנית ומקצועית שיש והכול כדי שהכול יעבור בשלום. כך שבמידה ואתם מזמינים את השירות של אחים לוי אתם יכולים להיות "בראש שקט", מתוך ידיעה כי הציוד שלכם מועבר על ידי חברת ההובלה המקפידה על סטנדרטים גבוהים ביותר של אמינות ומקצועיות.

שירות אישי וגמיש העונה על צרכי העסק

הובלות בחיפה לדירות בדרך כלל מתחילות בשעות הבוקר מוקדמות כי כך אפשר להתחמק מהעומסים שיש בעיר ויחד עם זאת לאפשר למשפחה שעברה הרגע לדירה החדשה מספיק זמן כדי לסדר את הדברים לפני הלילה הראשון. לעומת זאת הובלת עסקים בחיפה לא תמיד תוכל לעמוד בלוח המזנים הזה ויש צורך להיות יותר גמישים. רוצים חברה גמישה? כבר מצאתם! אצלנו באחים לוי הובלות תמיד הצרכים של הלקוח נמצאים בראש סדר העדיפויות והעסק שלכם יעבור מתי שנוח לכם. אם נוח לכם לעבור ביום שישי אנחנו נהיה שם ביום שישי בבוקר, אם נוח לכם לעבור בערב זו לא תהיה בעיה!

מעטפת מלאה לעסק – אריזה, פירוק, הרכבה ואחסון

אחים לוי הובלות מספקים שירות מ-א' עד ת' עבור עסקים הזקוקים להובלת ציוד. מעבר להובלה עצמה אנו מספקים גם שירותי אריזה, פירוק והרכבה ואף שירות אחסון תכולה של ציוד משרדי, לטווח ארוך וקצר, במחסני אחסון מתקדמים. כך שאתם להיות בטוחים שאתם יכולים לקבל אצלנו סל פתרונות מקיף, כך שאתם לא תצטרכו לעשות חלק מהעבודה בעצמכם, או בעזרת גורם נוסף. כמו כן שירות ההובלה שלנו מבוטח עד לסכום של 50,000$, כך שחס וחלילה במידה וקרה מקרה חריג בו נגרם נזק לציוד מסיבות כלשהן, אתם מכוסים ותפוצו על כך.

אחים לוי - שירות הובלות בטוח ואמין לעסק שלך

במידה ואתם צריכים חברה מקצועית שתעביר לכם את הדירה, או כשצריך להעביר את העסק או המשרד ואתם חוששים שהעבודה תתבצע בצורה לקויה, אחים לוי זאת הכתובת הנכונה עבורכם! אנו מספקים הובלות איכותיות, מקצועיות ומנוסות והכול כמובן באחריות מלאה כך שתרגישו בטוחים לאורך כל הדרך. אצלנו אין אותיות קטנות והכוך תמיד גלוי וחשוף בפני הלקוח, כי ככה זה אחרי שנים רבות שהמוניטין והשם שלנו הולכים לפנינו. תבחרו בנו ולא תתאכזבו כמו מאות לקוחות שכבר בחרו ונהנו מהשירות הכי טוב שיכול להיות!

לייעוץ והזמנת שירות הובלות לעסק, צרו עמנו קשר ונשמח מאוד להוביל את העסק שלכם קדימה 🙂

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 052-5209108
דילוג לתוכן