זהו מספר מקשר

הובלות לסטודנטים

האם להמשיך עוד שנה במעונות?
האם להתקדם לדירה שכורה?
האם לחפש דירה זולה יותר?

איפה בתוך כל ההתלבטויות האלו נמצא נושא ההובלה? הובלה יקרה עלולה להשפיע על החלטת המגורים של הסטודנט, ולכן אנו מציעים לכם מחירים, עבור הובלות סטודנטים, שיאפשרו לכם להחליט בצורה חופשית יותר.

אחים לוי - שירות המותאם להובלות סטודנטים

  • זמינות גבוהה
  • רכבים המותאמים לגודל ההובלה
  • מוניטין רב שנים בכל אזורי אוניברסיטת חיפה והטכניון
  • יותר מהכל, מחירים נוחים ושירות אדיב ומקצועי
הובלות סטודנטים - ראש שקט ונינוח עם אחים לוי הובלות בחיפה

הובלות סטודנטים , ההתמחות שלנו - היתרון שלכם

אחים לוי הובלות מתמחה מזה שנים בתחום של הובלות בחיפה ובצפון. במרבית המקרים, הובלות סטודנטים כוללות מספר מועט של פריטים, ולכן חשוב לפנות לשירותי הובלות קטנות ולא להובלה סטנדרטית של משפחות. ההבדלים בין שני סוגי השירותים יכולים להיות דרמטיים למדי כשהם מתורגמים למחיר. אנו דואגים לספק לסטודנטים שירות הובלות ברכב קטן שמוזיל עלויות בצורה משמעותית. המחיר הנוח שאנו מציעים לסטודנטים מאפשר להם להחליט בצורה קלה יותר על מעבר דירה כדי לשפר את רמת החיים או במטרה לחסוך קצת כסף.

הדרישה הגבוהה להובלות סטודנטים בחיפה

השירות המדובר נדרש במיוחד בערי סטודנטים כגון חיפה. בחיפה שתי אוניברסיטאות מרכזיות – אויניברסיטת חיפה והטכניון כמובן, וכן מוסדות חינוך נוספים, מה שיוצר באופן טבעי דרישה מוגברת לשירותי הובלות סטודנטים בחיפה. אנו מעמידים לרשותכם שירותים של חברה המתמחה בהובלות בחיפה ומכירה את העיר היטב. עובדה זו מאפשרת לנו להיערך נכון יותר לכל הובלה ובכך לבצע את המשימה בצורה יעילה יותר ובתוך פרק זמן קצר יותר.
אם אתם שוקלים לעבור דירה אך חוששים ממחירי הובלות הגבוהים, אנו מתאימים לכם את השירות הזול והמתאים ביותר לצרכים שלכם, וכך מאפשרים להוריד עלויות למינימום.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 052-5209108
דילוג לתוכן