זהו מספר מקשר

הובלות בקריות

תושבי הקריות והצפון, אנו נספק לכם את כל השירותים הדרושים למעבר דירה או משרד.

 • שירותי אריזה
 • שירותי הובלות על ידי סבלים מקצועיים
 • פירוק והרכבת רהיטים
 • הובלת מטענים
 • הובלות מנוף
 • שירותי אחסון

לעבור בראש שקט עם האחים לוי - הובלה בקריות והצפון

כל מעבר דירה או משרד כרוך בהתרגשות רבה ובחששות בעת ובעונה אחת. אנו בחברת האחים לוי הובלות מעניקים שירותי הובלות דירה בקריות ובצפון  ומבטיחים לעשות את המרב והמיטב כדי להפיג את חששותיכם ולהבטיח שמעבר הדירה או המשרד יתנהל בצורה הטובה והיעילה ביותר.

אנו בחברת האחים לוי הובלות מעניקים שירותי הובלות דירה בקריות , בכל אזור חיפה והצפון:

הובלות בקריית אתא, הובלות בקריית חיים, הובלות בקריית מוצקין, הובלות בחיפה והובלות בכל אזור הצפון.

איך לבחור חברת הובלות
אריזת דירה

ההובלות שלנו בצפון הארץ - כשהנסיון והאכפתיות עושים את שלהם!

עם חברת האחים לוי הובלות, מבין חברות הובלה בקריות הותיקות והמומלצות ביותר  תוכלו ליהנות משקט נפשי ולהיות סמוכים ובטוחים שתהליך ההובלה יתנהל על מי מנוחות. צוות הסבלים המנוסה והמיומן שלנו התנסה באינספור הובלות בקריות, של משרדים ומפעלים שונים וכן של דירות בסדרי גודל שונים, ועם מגוון חפצים. כל אחד מעובדי החברה מתייחס לכל חפץ, ארגז או רהיט שהוא מעביר במידת הרגישות והעדינות הנדרשת, כדי שלא יאונה לו כל רע.

הציוד המשוכלל והחדיש שברשותנו, כמו גם חומרי האריזה שבהם אנו עושים שימוש, מאפשרים לנו להגן על רכושכם בצורה האופטימלית, ולמנוע נזקים אפשריים במהלך ההובלה. כמו כן, אנו מעניקים ביטוח מלא על תכולת הדירה / המשרד (עד גובה של 50,000$), כדי שאם חלילה ייגרם נזק כלשהו לרכושכם – אתם תקבלו על כך פיצוי הולם.

הודות ללמעלה מ- 30 שנות ניסיון ולהקפדה על עבודה בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר, גם אתם תוכלו ליהנות משירותי הובלות בקריות בראש שקט וללא דאגות. אז אם אתם מחפשים חברת הובלה בקריות או בכלל באיזור הצפון הבחירה הנכונה היא רק האחים לוי

הובלות בקריות

בחירה נכונה של שירותי הובלות מאפשרת לתאם גם שירותי אחסון בקריות מול אותו גוף מקצועי ואמין. עם זאת, איתור חברה מקצועית היא משימה קשה מכפי שנהוג לחשוב. לכן הפתרון הוא לברר לא רק איזו חברה מציעה שירות של הובלות דירה בקריות, אלא גם מול מי ניתן לתאם שירותי מנוף בקריות ופתרונות רלוונטיים נוספים

חברת הובלות בקריות  היא משאב רב ערך עבור לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, המציעה אינספור שירותים שנועדו להפחית את הלחץ והמורכבות הלוגיסטית של הובלה. בבסיסן, חברות הובלה הן ארגונים מקצועיים המתמחים באריזה, הובלה ופריקה של סחורות וחפצים אישיים ממקום למקום.

עבור אנשים פרטיים, מעבר דירה הוא לרוב משימה סוחטת רגשית, רצופת רגשנות וחוסר ודאות. גם עסקים מתמודדים עם האתגרים הייחודיים שלהם, שכן עליהם לתאם לוח זמנים מדויק עבור הלקוחות והעובדים תוך מזעור זמן ההשבתה. בין אם חברה עוברת דירה ברחבי העיר ובין אם משפחה עוברת ברחבי הארץ, שירותי הובלות מקצועיים יכולים להציל את הלקוחות.

שירות הובלות דירה בקריות לדוגמא כדאי לתאם רק מול חברה מקצועית שמגיעה מהתחום ומכירה אותו. מלבד זמינות גבוהה של שירותי אחסון בקריות עבור לקוחות עסקיים, סביר להניח שמול אותה חברה יהיה אפשר גם לתאם שירותי מנוף בקריות עבור לקוחות שעוברים דירה מקומות גבוהות או בניינים שאין בהם מעלית.  

חברות הובלה מציעות מגוון שירותים המותאמים לצרכי הלקוח השונים. העובדים מספקים שירותי הובלות מקומיים ללקוחות שעוברים דירה בתוך אותה עיר או אזור, שירותי הובלות למרחקים ארוכים או כאמור שירותי אחסון בקריות לטווח קצר וארוך. מצד שני, בחירת חברות הובלה בקריות על פי פרמטרים של מקצועיות ואמינות עלולה להיות משימה מסובכת.  

 • ניסיון ומומחיות: לחברה צריכה להיות רקורד מוצק של מהלכים שהושלמו בהצלחה, במיוחד כאלה הדומים ללקוח מבחינת היקף ומורכבות.  
 • רישיונות וביטוחים: על כל חברות ההובלה להחזיק ברישיונות הדרושים לתפעול, ולספק כיסוי ביטוחי מקיף לחפצים במהלך ההובלה. 
 • ביקורות והפניות: יש לבדוק ביקורות, דירוגים והמלצות מקוונות כדי לקבל מושג על המוניטין של החברה. כמו כן, כדאי לבקש הפניות מלקוחות קודמים. 
 • הצעות מחיר שקופות: על החברה לספק הערכה ברורה ומפורטת עבור המעבר, כולל כל העלויות והעמלות הפוטנציאליות. היזהרו מחברות המציעות תעריפים נמוכים משמעותית ממתחרותיהן, שכן הדבר עלול להצביע על פשרה באיכות השירות 
 • שירות לקוחות: שירות לקוחות טוב מעיד על עסק מקצועי. החברה צריכה להיות קשובה, פתוחה לתשובות לשאלות, ומוכנה לתת מענה לכל חשש. 

אתגרים במציאת חברת הובלות מקצועית

למרות שפע חברות ההובלה, מציאת חברה מקצועית ואמין יכולה להיות מאתגרת. הפתרון הוא להתחיל במעגלים קרובים שמכירים את האזור, כמו למשל חברים ובני משפחה מהקריות. אחרי זה אפשר להרחיב את החיפוש ולבדוק איזו חברה מציעה שירותי מנוף בקריות וכמה זה עולה. כמו כן, ניתן להשוות בין שירותי אחסון בקריות על פי זמינות של תאריכים מסוימים ולברר איזו חברה מספקת פתרון של הובלות דירה בקריות בחבילה אחת. בכל מקרה, החיפוש אחר חברות הובלה בקריות מחייב הכנת שיעורי בית.  

כדי להתגבר על האתגרים הללו, חיוני לערוך מחקר יסודי. אל תמהרו אלא הקדישו זמן לאיסוף הצעות מחיר מרובות, לבחון פרטים, לאמת רישוי וביטוח ולעקוב אחר הפניות. מכיוון שמעבר דירה הוא אירוע משמעותי, בין אם לאדם פרטי או לעסק, המאמץ שיופנה למציאת חברת הובלות אמינה יהפוך ללא ספק להשקעה משתלמת. 

הובלות בקריות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 052-5209108
דילוג לתוכן