זהו מספר מקשר

חברת הובלות בצפון

  • עוברים דירה לאזור הצפון וזקוקים לשירותי הובלות מקצועיים ואמינים?
  • עוברים למשרד חדש וזקוקים להובלת משרדים מהירה ויעילה?
  • מעתיקים את מקום המפעל שלכם וזקוקים לחברת הובלות מקצועית שתמודד עם כל הציוד שלכם?
  • אם כן, חברת הובלות בצפון – אחים לוי הובלות היא הכתובת עבורכם!

אחים לוי – מספר 1 מתוך חברות ההובלה בצפון

חברת א. לוי הובלות הינה חברה אשר מספקת שירותי הובלות לדירות, משרדים, מוסדות ומפעלים לכל חלקי הארץ. כחברה הממוקמת בחיפה, אחים לוי הובלות הינה הפתרון האידיאלי עבור כל מי שמעתיק את מקום מושבו מצפון הארץ לכל אזור אחר, או לחלופין עובר להתגורר באזור הצפון.

עם חברת הובלות בצפון – אחים לוי הובלות אתם יכולים להיות בטוחים שיום מעבר הדירה יעבור בצורה החלקה ביותר ועם מינימום תקלות. הניסיון העשיר ורב השנים שצברה החברה בתחום הובלות הדירה והמשרדים, כמו גם צוות המובילים המקצועי והמנוסה, הם שמאפשרים לה לספק שירותי הובלות יעילים, מקצועיים ואמינים לכל לקוח.

חברת הובלות בצפון

חברת הובלות בצפון – אחים לוי הובלות מספקת הרבה יותר משירותי הובלות עבור דירות ומשרדים, אלא גם שירותים משלימים נוספים:
שירותי אחסנה למשל וגם במהלך ההובלה עצמה החברה מספקת חומרי אריזה ללקוחותיה, כגון: קרטונים, מסקנטייפ, ניירות עטיפה לחפצים שבירים ועוד, מעניקה שירותי אריזה בבית הלקוח, מבצעת פירוק והרכבה של רהיטים, מספקת שירותי הובלה במנוף עבור רהיטים וחפצים גדולים וכבדים שלא ניתן להעבירם במעלית או בפתח הדלת, שירותי העברת מטענים ואחסון תכולת דירות לטווח זמן קצר וארוך. כל לקוח יכול ליהנות מהשירותים המתאימים לצרכיו ולהעדפותיו.

השקט הנפשי שלכם חשוב לנו

גם מעבר דירה או משרד כרוך בחששות ובלחצים, כשהעיקריים שבהם נובעים מהעובדה שמי שעובר דירה / משרד נדרש להפקיד את כל רכושו היקר לו מפז בידיהם של זרים. אנו בחברת אחים לוי הובלות מתחייבים לנהוג בכל ארגז או רהיט כאילו הוא רכושנו הפרטי, ולהתייחס אליו במידת הזהירות והרגישות הראויה לו.

בנוסף לכך, אנו מעניקים בכל הובלת דירה או משרד כיסוי ביטוחי מלא עבור תכולת ההובלה בגובה של עד 50,000$. כך תוכלו ליהנות מהשקט הנפשי הנובע מהידיעה שגם אם ייגרם לרכושכם נזק כלשהו במהלך ההובלה, תקבלו את הפיצוי ההולם על כך. ההקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל הובלה, השירות האמין, האדיב והמקצועי הם שהקנו לחברת אחים לוי הובלות את המוניטין המכובד כחברת ההובלות המנוסה באזור חיפה. החברה מעניקה שירותי הובלות לקהל גדול של לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. פרט לשירותי הובלות חד פעמיים, החברה מספקת גם שירותי הובלות קבועים עבור בתי עסק ומפעלים בכל רחבי הארץ.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 052-5209108
דילוג לתוכן