זהו מספר מקשר

שירותי אחסון : איך לבחור נכון?

חשיבות הבחירה בשירות אחסון איכותי

מחסנים להשכרה הם פתרון נוח מאוד במצבים בהם אין מקום לאחסן את תכולת הדירה. מצב כזה יכול לקרות כאשר עוברים דירה, כשעוברים לחו"ל או כשפשוט רוצים לאחסן חלק מהציוד הביתי או המשרדי לאורך זמן. שירותי אחסון מוכרחים להיות איכותיים, כיוון שמדובר בשירותים אשר אמורים לשמור על החפצים היקרים לכם ביותר. שירותי האחסון לא רק צריכים לדאוג לכך שהחפצים יישמרו בתנאים נאותים ונקיים, אלא שתהיה גם מניעה מוחלטת של כל אפשרות לגניבה או לפגיעה בהם. בחירה בשירות אחסון איכותי מאפשרת לכם ליהנות מראש שקט לגבי החפצים שלכם, גם כאשר אתם נמצאים הרחק מהם.

שירותי אחסון בקריות

טיפים לבחירת חברה עם שירותי אחסון

אוורור

אחד מהדברים החשובים ביותר לשמירה על הציוד שלכם הוא אוורור המחסנים. ציוד שנמצא במקום לא מאוורר עלול להינזק ולספוג ריחות ולכלוכים בקלות רבה. לפני שאתם בוחרים בחברת אחסון, חשוב שתבדקו את המחסנים שלה בצורה קפדנית ותוודאו שיש בהם אוורור טוב. האוורור לא חייב להיות באמצעות מזגנים או מאווררים, לרוב מספיק שיהיו פתחי אוורור ברחבי המחסן. מומלץ לוודא שהמחסן גם לא מתחמם יתר על המידה, דבר זה יכול להיות פועל יוצא של אוורור לא מתאים.

ניקיון

חברת האחסון צריכה לדאוג לניקיון שוטף של המחסנים על מנת למנוע נזקים לחפצים שלכם. כדאי לשאול את החברה כמה פעמים בשבוע או בחודש היא מבצעת את הניקיון. בנוסף, מומלץ לבדוק שהחברה מרססת את המקום מפני מזיקים שונים שעלולים להזיק לחפצים שונים. עדיף לראות בעיניים שהמחסנים נראים נקיים ומטופחים לפני שבוחרים בחברה באופן סופי.

אבטחה

אחסון של ציוד ללא אבטחה עלול לסכן אתכם מבחינה כלכלית. אבטחה היא כמובן דבר משמעותי לשמירה על הציוד שלכם. חשוב שיהיה בקרבת המחסנים אדם שישמור עליהם במשך 24 שעות ביממה, או לכל הפחות מערכת של טלוויזיה במעגל סגור שתאפשר לשמור על החפצים שנמצאים במחסנים. המחסנים עצמם גם כן צריכים להיות מאובטחים על ידי מערכות נעילה איכותיות. מעבר לכך, החברה צריכה להבטיח לכם שרק אתם תהיו בעלי גישה למחסן שלכם.

חתימה על חוזה

החברה שמספקת לכם את שירותי האחסון צריכה לחתום מולכם על חוזה לפני ביצוע השירות. החוזה אמור להגן עליכם ולספק לכם פיצוי במקרה של נזק או גניבה של הציוד שלכם. בדקו את כל הפרטים של החוזה כדי לוודא שאתם מקבלים את זכויותיכם.

צריכים אחסון בחיפה? פנו לאחים לוי הובלות

אחים לוי הובלות היא חברת הובלות שמספקת גם שירותי אחסון בחיפה ברמה גבוהה ועם בטיחות מקסימלית. אנו מספקים מחסנים מאווררים ונקיים במגוון גדלים, המאובזרים במערכות אבטחה מתקדמות. אם אתם זקוקים לשירותי אחסון בחיפה – פנו אלינו.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 052-5209108
דילוג לתוכן